Menu
Nákupný košík

Možnosti platby

Platba v hotovosti a na dobierku

Platenie mincami a bankovkami pozná každý z nás! Je to najjednoduchší a najprirodzenejší spôsob, ako zaplatiť za tovar, ktorý si objednáme. Preto je samozrejmosťou, že pri nákupe v internetovom obchode alebo priamo na predajni spoločnosti DD PNEU s.r.o. môžete staviť práve na tento stáročiami overený spôsob.

Hotovosti však môžete platiť tiež za tovar, ktorý objednáte na dobierku. V takom prípade vám balíček doručí prepravná spoločnosť. Za túto službu si nič neúčtujeme!

Platba kartou

Platba on-line: ak pri sebe často nenosíte hotovosť, alebo chcete mať jednoducho platenie z krku, využite možnosť platby on-line. Jedná sa o vôbec najrýchlejší spôsob, akým môžete premiestniť peniaze z jedného účtu na druhý - prevod prebieha prakticky okamžite. Platbu môžete vykonať kartami VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard a MasterCard Electronic.

Mastercard SecureCodeverified by visaVisa logovisa electron logoMasterCard logomastercard electronicMaestro logo

Pri osobnom odbere v predajni DD PNEU – za tovar tak môžete pohodlne zaplatiť až na mieste a nemusíte predtým utekať do bankomatu pre potrebnú hotovosť!

Platba dopredu - rýchly bankový prevod cez internetové bankovníctvo

Blesková platba, pri ktorej si vystačíte s niekoľkými kľučky. To je rýchly bankový prevod cez internetové bankovníctvo, ku ktorému sa využíva platobné brána GoPay. Stačí si objednať tovar na eshope a vybrať možnosť "Online platba prevodom". Po odsúhlasení objednávky sa vám zobrazí výber všetkých dostupných platobných brán. Po vybraní platobnej brány budete presmerovaní do vášho internetového bankovníctva, do ktorého sa prihlásite, ako ste zvyknutí. Skontrolujete predvyplnený príkaz na úhradu a potvrdíte. Peniaze budú v priebehu pár sekúnd odoslané na náš účet.

gopay bannery barevne