Aku rázový uťahovák MILWAUKEE 1/2" M12FCIWF12G3-0
Doprava zadarmo -11 %
Doprava zadarmo -11 %
  • Vernostný program: NEPOČÍTA sa do VP
  • Dostupnosť:
    Skladom > 5 ks
  • Dodanie k Vám: Pondelok, 18.5.2026
  • Výrobca: Milwaukee
  • Model: 4933493454
  • EAN: 4058546483258
  • oficiálna distribúcia pre SR
  • predĺžená záruka 3 roky
  • záručný aj pozáručný servis
Aku rázový uťahovák 1/2" M12FCIWF12G3-0 od amerického výrobcu MILWAUKEE predstavuje ten najlepší výkon vo svojej triede! S povoľovacím momentom 746Nm, uťahovacím momentom 542Nm as 3000 otáčkami za minútu bude vaša práca nielen rýchlejšia, ale aj kvalitnejšia . rázový uťahovač iba 1kg a vďaka svojej dĺžke iba 122mm znamená menšiu únavu počas používania a lepší prístup ku všetkému, na čom pracujete . . Nastavenie otáčok zvládnete hravo jednou rukou. A tento model má aj Tri-LED diódyosvetlenie pracovnej plochy bez tieňov . ktorá novo definuje rovnováhu akumulátorových technológií. Navyše tu nájdete aj robustnú prevodovku, ktorá vášmu pracovnému nástroju zaistí dlhú životnosť. Súčasťou balenia nie je kufor, ani akumulátor.
Vlastnosti aku rázového uťahovača Milwaukee:
  • napätie 12V
  • povoľovací moment 746Nm
  • uťahovací moment 542Nm
  • 3000 ot./min
  • DRIVE CONTROL: prepínanie medzi 4 rýchlosťami
  • nastavenie otáčok je možné vykonávať jednou rukou
  • Tri-LED diódy : osvetlenie pracovnej plochy bez tieňov
  • flexibilný systém napájania: plne funkčný so všetkými akumulátormi M12™ od MILWAUKEE ®
  • platforma FUEL™ (novo definuje rovnováhu akumulátorových technológií)
  • robustná prevodovka zaisťuje dlhú životnosť
  • dĺžka 122mm