Aku uhlová brúska MILWAUKEE M18 FHSAG125XB2-0X – bez batérie
Doprava zadarmo -9 %
Doprava zadarmo -9 %
  • Vernostný program: NEPOČÍTA sa do VP
  • Dostupnosť:
    Skladom 4 ks
  • Dodanie k Vám: Pondelok, 18.5.2026
  • Výrobca: Milwaukee
  • Model: 4933493415
  • EAN: 4058546482862
  • oficiálna distribúcia pre SR
  • predĺžená záruka 3 roky
  • záručný aj pozáručný servis
M18 FUEL™ aku vysoko výkonná malá uhlová brúska 125 mm s výkonom ako pri sieťovej brúske s príkonom 18 000 W. Vyšší výkon pri súčasnom zmenšení krytu okolo motora pre lepšie vyváženie a ergonómiu v porovnaní s predchádzajúcim modelom. Antivibračná bočná rukoväť pre nižšie vibrácie. Štíhly dizajn rukoväte. Snímateľný protiprachový štít, ktorý bráni vnikaniu nečistôt, čím sa predlžuje životnosť motora. Bezkľúčová ochrana 125 mm - výnimočný rezný výkon a rýchle nastavenie krytu bez použitia kľúča. Funkcia Line-lock-out zabraňujúca automatickému spusteniu. Flexibilný systém napájania: pracuje so všetkými akumulátormi M18™ MILWAUKEE® zabraňujúci automatickému spusteniu.
Špeciálne vlastnosti Milwaukee:
  • POWERSTATE™ – motor bez uhlíkov, dlhšia životnosť motora a viac sily.
  • FIXTEC™ – integrovaný systém na výmenu kotúča bez nástrojov.
Parametre:
  • Hmotnosť vrátane batérie ((M18 FB8) – 3,5 kg
  • Napätie - 18V
  • Typ aku batérie - Li-ion
  • Ukazovateľ stavu nabitia a LED svetlo
  • Posuvný spínač
  • Max. hĺbka rezania 33 mm
  • Priemer kotúča 125 mm bezkľúčový kryt