Aku uhlová brúska MILWAUKEE M18 FHSAG150XB2-0X – bez batérie
Doprava zadarmo -15 %
Doprava zadarmo -15 %
  • Vernostný program: NEPOČÍTA sa do VP
  • Dostupnosť:
    Skladom 3 ks
  • Dodanie k Vám: Pondelok, 18.5.2026
  • Výrobca: Milwaukee
  • Model: 4933493421
  • EAN: 4058546482923
  • oficiálna distribúcia pre SR
  • predĺžená záruka 3 roky
  • záručný aj pozáručný servis
M18 FUEL™ HIGH OUTPUT™ aku uhlová brúska 150 mm – vysoko výkonná malá uhlová brúska M18™ 150 mm s výkonom podobným brúske s príkonom 1800 W. Vyšší výkon pri súčasnej redukcii krytu okolo motora pre lepšie vyváženie a ergonómiu v porovnaní s ergonómiou. Antivibračná bočná rukoväť pre nižšie vibrácie. Štíhly dizajn rukoväte. Odnímateľný protiprachový kryt bráni prenikaniu úlomkov, čím predlžuje životnosť motora. Bezkľúčová ochrana 150 mm - výnimočný rezný výkon a rýchle nastavenie krytu bez použitia kľúča. Funkcia Line-lock-out zabraňujúca automatickému spusteniu. Flexibilný systém napájania: pracuje so všetkými akumulátormi M18™ MILWAUKEE®.
Špeciálne vlastnosti Milwaukee:
  • POWERSTATE™ – motor bez uhlíkov, dlhšia životnosť motora a viac sily.
  • FIXTEC - integrovaný systém pre 100% beznástrojovú výmenu kotúčov.
Parametre:
  • Hmotnosť vrátane batérie (M18 FB8) – 3,5 kg
  • Napätie 18V
  • Typ aku batérie Li-ion
  • AVS antivibračný systém
  • Ochrana proti spätnému nárazu
  • Max. hĺbka rezania 33 mm
  • Priemer kotúča 150 mm bezkľúčový kryt