Aku uhlová brúska s posuvným spínačom MILWAUKEE M18 FSAG125XB-0X – bez baterie
Doprava zadarmo -37 %
Doprava zadarmo -37 %
  • Vernostný program: NEPOČÍTA sa do VP
  • Dostupnosť:
    Skladom 4 ks
  • Dodanie k Vám: Pondelok, 18.5.2026
  • Výrobca: Milwaukee
  • Model: 4933478429
  • EAN: 4058546346201
  • oficiálna distribúcia pre SR
  • predĺžená záruka 3 roky
  • záručný aj pozáručný servis
M18 FUEL™ aku úhlová brúska 125 mm. Prináša výkon ako 1200 W sieťová brúska. RAPIDSTOP™ pre najrýchlejšie zastavenie kotúča za menej ako 2 sekundy a najlepšiu ochranu používateľa. Antivibračný bočné madlo pre zníženie vibrácií. Matica FIXTEC™ pre jednoduchú výmenu kotúča bez nástrojov. Štíhly dizajn rukoväte. Odnímateľný protiprachový kryt bráni prenikaniu úlomkov, čím predlžuje životnosť motora. Bezkľúčové ochrana 125 mm - výnimočný rezný výkon a rýchle nastavenie krytu bez použitia kľúča. Line-lock-out funkcie zabraňujúca automatickému spusteniu. Flexibilný akumulátorový systém - prevádzka s každým akumulátorom Milwaukee® M18™
Špeciálne vlastnosti Milwaukee:
  • POWERSTATE™ – motor bez uhlíkov, dlhšia životnosť motora a viac sily.
  • FIXTEC – integrovaný systém pre 100% beznástrojovú výmenu kotúčov.
Parametry:
  • Hmotnosť bez batérie 2 kg
  • Ukazovateľ stavu nabitia a LED svetlo
  • Napätie 18V
  • Typ aku batérie Li-ion
  • Posuvný spínač
  • Priemer kotúča 125 mm bezkľúčový kryt