Promo balíček Slime Smart Repair (3ks opravných sád + stojan)

Doprava zadarmo Odporúčame Akcia
Promo balíček Slime Smart Repair

Promo balíček najpredávanejších opravných sád pre osobné automobily. Akčný balíček na propagáciu Slime produktov so stojanom a letáky ZADARMO!

Obsah balenia:

  • 3ks opravná sada Smart Repair
  • 1ks stojan
  • 10ks leták – skladačka
  • 10ks leták A4

 

Technológia

Slime je najlepší tesniaca hmota na pneumatiky na svete, ktorá bola vytvorená a testovaná pre použitie na všetky druhy pneumatik.Používá technológii Fibre-Seal, čo je moderná zmes vlákien, spojív, polymérov a patentovaných tuhnúcich činiteľov, ktoré sú šetrné k životnému prostredie. Dokonale sa prepojí s defektom a utesní. Táto mriežka z vlákien Fibre-Seal spolu s viskóznym prepravným systémom vyhľadá a pevne utesní miesto defektu pneumatiky. Hmota preventívne chráni a opravuje prepichnutí pomocou flexibilnej upchávky s dlhou životnosťou Akonáhle tesniacu hmotu Slim použijete, zostane tekutá a nestvrdne ani nevyschne.

Ako Slime funguje?

Ako sa pneumatika opravená pomocou tesniacej hmoty Slime otáča, odstredivá sila tlačí tesniacu hmotu do behúňa pneumatiky, vytvára ochrannú vrstvu a opravuje prerazenie v okamihu, keď sa vytvorí. Zároveň pôsobí aj na predošlé defekty.

Kvalita Slime

Slime je tá najbezpečnejšia a najúčinnejšia tesniaca hmota na pneumatiky, ktorá je k dostaniu. Vďaka nízkemu bodu tuhnutia (-37oC) a vysokému bodu oddelenia (82oC) účinkuje tesniaca hmota aj za tých najextrémnejších teplot.Těsnící hmota Slime je netoxická, nehorľavá a dá sa ľahko odstrániť pomocou vody. Je špeciálne navrhnutá tak, aby nemala korozívne účinky - je teda bezpečná pre pneumatiky aj ráfiky.

Spotreba hmoty - aplikácia v mililitroch

  Bezdušové pneu dušové pneu
Cyklo 89 ml 118 ml
Motorky / Skútre 237-473 ml 237 ml
Dirtbike / MTB   237 ml
Auto 473 ml 237 ml
Dodávky / SUV 592 ml  
ATV - štvorkolky 710-946 ml  

Ako používať

  1. Čierna čiapočka je nadstavec na vybratie vložky ventilu. Odskrutkujte tento nadstavec z konca čiapočky a použite ho na vybratie vložky z ventilu pneumatiky.
  2. Pripojte hadičku na plnenie, ktorá je súčasťou balenia, k fľaši ik ventilu. Vtlačte dovnútra požadované množstvo tesniacej hmoty.
  3. Naskrutkujte vložku ventilu späť.
  4. Pripojte hadicu kompresora na ventil a Elekra. kábel do zapaľovača vozidla. Nafúknite pneumatiku na odporúčaný tlak vzduchu, ktorý je zaznamenaný na vonkajšej strane vašej pneumatiky. Ak je tesniaca hmota používaná na opravu pneumatiky, zatočte pneumatikou, aby sa hmota dostala až k defektu.

Upozornenie

Pred použitím si prosím pozorne prečítajte návod na použitie! Tesniaca hmota Slime nie je určená na ošetrenie pneumatík, u ktorých uniká tlak z postranných defektov, pomalých defektov, poškodených ráfikov alebo zlých ventilov.

recenzia

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Tento produkt sa už nepredáva.

Náhradu nájdete v podobných produktoch nižšie alebo nás kontaktujte.

Štítky: defekt osobných vozňov, opravná sada slime, defekt rýchla oprava, diera v pneumatikách, náhrada za rezervné koleso, minikompresor, oprava defektu, oprava průpichu, opravná hmota slime, prevencia průpichů, prierazy v pneu oprava, rýchla oprava pneu, prierazy v pneu