NANO čistič nerezovej ocele a odstraňovač vodného kameňa 5L

Doprava zadarmo Výpredaj
NANO čistič nerezovej ocele a odstraňovač vodného kameňa 5L

NANO SG 380 čistič nerezovej ocele a odstraňovač vodného kameňa 5000ml – Gél je určený na odstraňovanie nečistôt z tehál, keramických obkladov, mozaikových obkladov, kameniny, žuly, tvrdého kameňa a ďalších minerálnych povrchov. Ďalej vhodný pre nerez, oceľ a hliník a pre použitie tam, kde nečistoty vytvárajú s týmito materiálmi tvrdé silikáty, ktoré nemožno odstrániť bežnými prípravkami. Prípravok možno použiť aj na odstránenie škvŕn po hrdzi a soľných chrást a "výkvetov". Prípravok čistí hliník (mimo anodicky pasivovaného, ​​kde hrozí riziko odstránenie pasivované ochrannej vrstvy) a nerez oceľ - rozpustí soli hliníka a obnaží pôvodné kovový povrch alebo pre odstránenie škvŕn po hrdzi (oxidácii). Výrobok je účinný aj bez drhnutia podkladu, výsledky sú viditeľné okamžite. Nedochádza k mechanickému poškodeniu podkladu abráziou ani eróziou. V jedinom úkone veľmi rýchlo odstraňuje, čistí, obnovuje a renovuje podklad. Odstraňuje stmavnutie povrchu a čistí do hĺbky. Gél poskytuje vysoko efektívne čistenie a odstránenie biologických nečistôt, oxidácie a smogu, minerálnych, vápenatých a soľných usadenín, odstraňuje prilepené nečistoty (riasy, sinice, mach, hmyz, atď.), Kyslú mastnotu, atď. Gél obsahuje extra vysokú koncentráciu aktívnych rozpúšťacích látok na báze špeciálnych silných tenzidov a kyselín, ktoré zaručujú vysoko efektívne čistenie a odstránenie. Nepoškodzuje gumové tesnenie. Gél je určený pre ručné, nízkotlakové a strojné umývanie. Najlepšie výsledky dosiahnete postrekom (nanesením), necháte pôsobiť niekoľko minút a vysokotlakovo, středotlakově alebo strojovo spláchnete. Nahrádza mechanické čistenie ako je jehličkování, pieskovanie, tryskanie suchým ľadom, brúsenie, umývanie abrazívnymi čističmi, ktoré poškodzujú povrch.

Vlastnosti NANO SG 380:

 • Gél je určený na odstraňovanie nečistôt z tehál, keramických obkladov, mozaikových obkladov, kameniny, žuly, tvrdého kameňa a ďalších minerálnych povrchů
 • Ďalej vhodný pre nerez, oceľ a hliník a pre použitie tam, kde nečistoty vytvárajú s týmito materiálmi tvrdé silikáty, ktoré nemožno odstrániť bežnými prípravkami
 • Prípravok možno použiť aj na odstránenie škvŕn po hrdzi a soľných chrást a "výkvetov"
 • Prípravok čistí hliník (mimo anodicky pasivovaného, kde hrozí riziko odstránenie pasivované ochrannej vrstvy) a nerez oceľ - rozpustí soli hliníka a obnaží pôvodné kovový povrch alebo pre odstránenie škvŕn po hrdzi (oxidácii)
 • Výrobok je účinný aj bez drhnutia podkladu, výsledky sú viditeľné okamžite
 • Nepoškodzuje gumové tesnenie

 

APLIKÁCIA PRODUKTU:

Odporúčame odstrániť voľné nečistoty z povrchu (tým výrazne znížite spotrebu). Pre odstránenie sanytru používajte v neriedenej forme. Pre ostatné aplikácie riedime až 1: 5 s čistou vodou. Zriedenie výrobku je v závislosti od hrúbky a množstva vrstiev, ktoré majú byť odstránené. Pred aplikáciou vždy najskôr povrch navlhčite. Nanášajte a umývajte zdola nahor. Dobu pôsobenia prípravku je treba určiť individuálne pre každé jednotlivé použitie na základe skúšky na malej ploche. Vzhľadom na to, že aplikácia prípravku môže byť veľmi rôznorodá, majú vyššie uvedené návody iba odporúčací charakter. Výrobca nenesie zodpovednosť za škody spôsobené nevhodným užitím prípravku.


Metody aplikácie: natieraním, valčekovaním, striekaním. Nanášajte rovnomerne a celistvo na plochu. Nechajte 10 až 30 minút pôsobiť, môžete použiť štetec alebo kefu, tým výrazne zvýšite účinnosť. Po vyčistení dôkladne opláchnite čistou vodou, najlepšie vysokotlakové a nechajte zaschnúť. Nezanecháva stopy oplachovanie. V prípade potreby postup opakujte. Vzhľadom k širokej škále povrchov, odporúčame pred vlastnou aplikáciou vykonať TEST na zlučiteľnosť povrchovej úpravy.

 

recenzia

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Doručenie do 24h

objednávka do 14:00

Doprava ZADARMO

nad 49 € bez DPH

 • Výrobca: Česká republika
 • Kód produktu: SG 380
 • Dostupnosť:
  Skladom – 3 ks
 • Dodanie k Vám: streda, 8.7.2020
 • Vernostný program: POČÍTA sa do VP
 • 88,235 €
 • -30%
 • 61,765 € bez DPH