Stavebné rádio MILWAUKEE M18JSRDAB+
Doprava zadarmo -19 %
Doprava zadarmo -19 %
  • Vernostný program: NEPOČÍTA sa do VP
  • Dostupnosť:
    Skladom > 5 ks
  • Dodanie k Vám: Pondelok, 18.5.2026
  • Výrobca: Milwaukee
  • Model: 4933492344
  • EAN: 4058546417116
  • oficiálna distribúcia pre SR
  • predĺžená záruka 3 roky
  • záručný aj pozáručný servis
Špeciálne vlastnosti Milwaukee:
  • Napájanie pomocou Milwaukee® M18™ batérií alebo AC zásuvkou
  • Odolný kryt proti poveternostným podmienkam, chráni MP3 prehrávače a ďalšiu audio techniku
  • Nastaviteľný ekvalizér a možnosť nastavenia až 18 rádio staníc
  • Flexibilný aku systém - prevádzka s každým akumulátorom Milwaukee® M18™
  • Rozsah ladenia DAB 174.928 - 239.20 MHz
  • Rozsah ladenia FM 87.5 - 108 MkHz
  • Rozsah ladenia AM 522 - 1620 kHz
  • Napätie AC 220/240V
  • Napätie DC 18V
  • Rozmery: 442 x 216 x 216 mm